Motoryzacja

 • foto
  Części do samochodów amerykańskich Są to licytacje na
  Części do samochodów amerykańskich Są to licytacje, na których samochody wystawiają firmy ubezpieczeniowe, dealerzy i inne przedsiębiorstwa. Do mnie prywatnie ( nie dla firmy) mniej wiecej raz w miesiącu przychodzi paczka z USA. Aliexpres, wsdeal, dealextreme i dziesiątki innych chińskich stron działa na dokładnie tej samej zasadzie: kupujesz, przelewasz, przychodzi paczka. Osoba prywatna może sobie kupić co się jej tylko podoba.

  Dodany: 2020-09-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Jazdy doszkalające Warszawa Zaliczenie testu na prawo jazdy
  Jazdy doszkalające Warszawa. Zaliczenie testu na prawo jazdy to w naszym kraju poważne wyzwanie. Oprócz szerokiej wiedzy z zakresu teorii kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Bardzo często najpoważniejszym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może.

  Dodany: 2020-04-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Tanie felgi do BMW Niestandardowe
  Tanie felgi do BMW. Niestandardowe samochody zdalnie sterowane są teraz dostępne w bardzo szerokiej gamie. Od projektu, koloru, typu, marki, specyfikacji, funkcji, wydajności, lista jest długa. Ostatecznie samochody RC powinny posiadać pewne ważne cechy, które spodoba się typowemu młodzieńcowi. Obejmują one dynamiczną funkcjonalność, szybkość, trwałość, wygląd.

  Dodany: 2020-03-26
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0