test

 • foto
  Żywice epoksydowe i pigmenty perłowe
  Żywice epoksydowe i pigmenty perłowe sklep online Podkłady zawierają pigmenty antykorozyjne, natomiast są wolne od ołowiu i chromianów. Podkłady epoksydowe mają za zadanie zabezpieczyć powierzchnie stalowe przed korodowaniem. Szczególnie przyjemne okazują się powierzchnie żywicowe, kiedy trzeba je czyścić. Znacznie ważniejsze okazują się parametry żywic. Matowienie i powstawanie zarysowań w trakcie użytkowania to naturalny proces w przypadku żywic.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0


 • foto
  Farby epoksydowe i podkłady epoksydowe sklep
  Żywice epoksydowe sklep i pigmenty do żywic epoksydowych Ja chciałabym się dowiedzieć czy ta żywica byłaby dobra do zatapiania drobnych elementów (korale, kaboszony, medaliony, wykończenia prac modelarskich). Bardzo niski skurcz, duża odporność mechaniczna i chemiczna, bardzo dobre właściwości dielektryczne, wyjątkowa.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0


 • foto
  Barwniki do żywic epoksydowych sklep online
  Barwniki do żywic epoksydowych sklep online Przełomem stało się zastosowanie pigmentów perłowych, które gwarantowały niespotykane dotąd efekty wizualne. Tupową cechą tego rozwoju jest wzrastające zastosowanie lakierów perłowych. Te lakiery dają szczególnie atrakcyjne efekty optyczne poprzez stosowanie pigmentów perłowych. Jednak w coraz.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0